Choď na obsah Choď na menu
 


 Levely

Prechod do jednotlivých rpg rozvojov tvojho ja.

Photoshop wallpaper

Rpg stupne rozvíjania tvojej osobnosti a schopností - nachádzajú sa v profile každého jednotlivca...Jednotlivo. Pre lepšie rozvíjanie príbehu a tiež rozvíjanie vašej postavy. Nie je to povinné, skúšky do levelov sa organizujú po vašom záujme, tak len stačí dať o sebe vedieť! Ak sa rozhodnete, že je na čase ísť do vyššieho levelu, potom by ste mali vedieť toto:

Podstatou zvyšovania levelov je perfektná hra rpg, kreativita a trošku voľného času. Ak si myslíte, že tieto podmienky spĺňate jednoducho sa vyjadríte v témeCompany. Potom po vašom prihlásení na zvýšenie do konkrétneho levelu dostanete heslo na stránku, kde sa nachádzajú pokyny. Avšak - pokyny sú väčšinou len krátke slovné spojenia a je na vás ako si ich vysvetlíte. Vašou úlohou bude zahrať rpg  podľa týchto pokynov pri každom stupni, pričom čas, dátum a miestnosť, v ktorej budete hrať, si vyberiete sami a dáte o tom vedieť hlavným administrátorom, ktorý sa k Vám pripoja. Taktiež sa do vašej rpg môže pridať hocikto - dôležité je zachovať to, čo ste si naplánovali, a byť kreatívny. Berte na vedomie, že tieto "skúšky" sa robia vždy prostredníctvom viacerých osôb, napríklad ak bude zadanie "urob dobrý skutok", niektorí z administrátorov sa k tebe pridajú a ty voči nim urobíš nejaký dobrý skutok. Toľko k tomu.

Odmena je skutočne lákavá - čo najvyššie bodové ohodnotenie dostaneš (maximum je ____, plus nejaké body navyše, ak bude rpg naozaj kvalitná), tým viac stúpne tvoja popularita a šanca stať sa vo svete Hrdinov niekým, kto svet skutočne ovplyvní!