Choď na obsah Choď na menu
 


Udalosti včerajška, dneška a zajtrajška

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

http://www.ephoto.sk/data/users/7382/photos/big/f1d7ee6c95abc763116af0ff40789ba5.jpg

29.10.2009 o 19.10

Boli poznámky že Memory Cards je nudné a mi sme si to tiež uvedomovali a preto sme tam dali aspoň dočasne farby. Plánujem niečo nové no nevieme či to víde ale zatiaľ postačí toto, snáď. Rozdelenie farieb ohľadom práca by nemalo zmysel a preto sme vám dali farbu ku ktorej inklinuje vaša osobnosť.Myslím tým ako či ste dobrý, zlý aj keď skoro všetci ste neutrálny. No predsa. Ako vidíte na obrázku sú niektoré farby a v Memory cards sú presne tie isté odtiene použité ( teda aspoň podobné) ,

Takže : zlo - červená farba

zlo/neutral - oranžová farba

neutral - zelená a žltá ( keďže ste skoro všetci )

dobro/neutral - modrá

dobro - fialová

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Obrázok 27.10.2009 o 14.13

Takže ako ste si iste všetci všimli a uvedomili naša stránka sa eštš len rozbieha. Doslovne je tu 4 dni aj ked to 23 sa rátalo o polnoci.

Takže my vieme a uvedomujem si , že nie sme dokonalí a preto sa vás pýtame: Čo by ste tu ešte chceli mať? ( uveďte aj dôvod) Môžete navrhnúť aj nejaké RPG miesto to je už naozaj na Vás.

Myslite ale pri tom na jedno, toto sú estránky a nie všetko sa dá  zrealizovať. No niečo určite áno a mi Vás aj s Vašimi nápadmi očakávame v Company.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Obrázok 27.10.2009 o 14.00

Minule nám padla v Company otázka či by sme nezrobili chat. Mi tu aj chat máme je to hrobka. Uznávam podľa názvu to nikto neusúdi ale my to máme všetko akosi čudne nazvané. Takže dávam do pozornosti, že hrobka slúži ako chat.

No tu sa ale vyskituje ďalší problém. Niektorí si to už možno aj všimli, že je to chat ale keď tam nikto nebol tak sa doňho nedali. Ale keď si to povie každí, nikdy tam nikdy nebude. Preto by sme boli radi v prípade, že ste tu a hrajete RPG či čo i len tak čumíte a na niekoho čakáte choďte všetci do hrobky- aj v prípade, že tam budete jediný( veď vyskakuje to na samostatné okno). A možno niekto dôjde a zahráte si spoločnú RPG alebo si poviete ahoj ...

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Obrázok 27.10.2009 o 13.51

 Takže dva profily sú už na svete. A myslíme si, že náš nápad napísať to prostredníctvom RPG zabral. Určite sú zaujímavejšie ako keby ste opisovali svoje vlastnosti, výzor, minulosť ... Takto ste to zahrnuli do jedného a každý profil ej svojím nápadom výnimočný. Tak trochu podarené na tom je, že svoj profil dokázali urobiť zatiaľ dve dámy -ľudia.A nie schopnosťami oplývajúci človiečikovia, ktorí tam môžu toľko povymýšľať. Alem i veríme, že sa to zmení. 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Obrázok 26.10.2009 o 11.45 - Level 1 ala profil

Zároveň sme si všimli, že niektorý sa bojíte levelu 1 alebo nechápete ako nato. Preto vám odporúčam pozrieť si následné ukážky už dvoch vyhotovených profilov, nemusíte to čítať stačí ten úvodík . Je to najme ohľadom tej miestnosti, že kde to mám robiť a ako to mám začať, aké dlhé ...
 

Naozaj to nie je až také ťažké, keď si všetko pozriete a prečítate ako vám vravíme .

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Obrázok 26.10.2009 o 11.35

 Keďže sme si všimli, že stále máte otázky a nechápete ako zrobiť level v Company nájdete presne za sebou idúce postupy Ako sa hlási, čo sa robí a všetko potrebné. Tam to hlásil Janko Mrkvička, a sú tam aj následné možné odpovede či otázky tých , ktorý by sa radi pridali ku jeho levelu. No stále vám odporúčame prečítať si Memento, potom tomu už naozaj pochopíte

 A ak nie my vám to už nejako polopate vysvetlíme. 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Obrázok 25.10.2009 o 12.10 hod

 

Prvý traja sú registrovaný. Áno ani nie po dni otvorenej registrácii máme troch teda konkrétnejšie tri nové dámy v našej hre. Uznávam sú to najme známe ale niekto neurobí ani taký pokrok aby dotiahol do svojej stránky známych. Uvediem aj mená : Ruska Carmen Stone, Francúzska Lara Laurent a Nemka Helga Zeuger. 

 Takže vitajte a dúfam, že sa ku vám čoskoro pridajú aj ďalší. A najmä , že tu nebudeme iba 5 dračíc/žien.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Obrázok 23.10.2009 o 21.25 hod

 No nevraveli sme to? Registrácia je dokončená. Áno, a keďže tu píšeme už udalosti nič už nie je prázdne. Teda ak nerátam RPG miestnosti , ktoré budeme zapĺňať spoločne s Vami. A páru levelov ešte tiež nie je domyslených , ale prvých desať máte rovnako ako aj 22 level.
 Takže, čo dodať: hor sa do registrácie. Naozaj ťa horlivo očakávame.    To, že sú tu registrovaný iba dvaja je, pretože dnes otvárame o polnoci.
 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

 Obrázok

23.10.2009 o 20.20 hod

 Dňa 23.10 bola oficiálne ukončená práca na našej stránke. Neberte to tak, že s ňou končíme práve naopak, my s ňou začíname . Pribudol úvod a to je veľmi dôležité, bez úvodu sa totižto nezaobíde nikto . Ešte nám tu chýba malý detail registrácia. No tá pribudne v priebehu pár hodín a vy sa budete môcť zapojiť do tohto sveta.
 Takže milí Ľudia aj Heroesovia sme radi, že ste to vydržali a nevyskočili z kože. A očakávame vás pri RPG teda Vašu fantáziu.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔