Choď na obsah Choď na menu
 


Zodiac signs - Zodiac Signs wallpaper

Pravidlá našej inštitúcii a RPG

Možno sa vám všetky nepáčia, ale v každom prípade ich musíte dodržiavať alebo sa o to aspoň pokúsiť.

1.Dieťa i dospelý , silnejší aj slabší, vegetarián či mäsožravec všetci sú si rovní. Nikto nemá právo vyvyšovať sa nad inými, pretože má vyššie postavenie, alebo len preto, že druhý človek je od neho mladší a neskúsenejší. Nikto sa nesmie vyhrážať druhému, tiež ho nesmie urážať ako človeka v RPG budú výnimky.

2. Hrajte RPG! Nemyslite si, že keď sa prihlásite je všetko v suchu. Chápeme , že máte aj reálny život so starosťami a problémami „dnešnej krízy“. Preto akceptujeme neprítomnosť . Ak bude dlhšia ako 5 dní nahlásite sa v sekcii Cesta 66. Tam napíšete odkedy dokedy a dôvod.( Dôvod nemusíte vypisovať na X strán ani ho nemusíte uvádzať. Len napíšete zo súkromných záležitostí a je to.)

3. Vyhýbajte sa chybám v RPG.

4.Uvedomenie si svojej osoby, postavy. Ak ovládate ľad nemôžete začať chrliť oheň len tak a nezabudnite nikto nespadol z neba tak aby si mohol povedať , že je najmúdrejší a najdokonalejší na svete.

5. Nikto nesmie zneužívať privilégiá, ktoré získa postupom na vyššiu pozíciu.

6. Zákaz používania cudzej literárnej tvorby. Ak chcete citovať nejaký verš tak môžete v žiadnom prípade ale kopírovanie RPG inej ako vašej postavy.

7. Dodržiavajte pravidlá RPG v našej inštitúcii !

Výnimka ku nadávkam v RPG: Ak hráte život v reály určite si niekedy zanadávate a mi to náhodou ako jedny z mála chápeme. Preto sa u nás môže nadávať všade okrem COMPANY ale musia to byť tie miernejšie urážky. Všetko ale robte s mierou, teda nadávky sa budú používať iba pri RPG , ku ktorej to patrí napr. hádka. V žiadnom prípade však nemôžete urážať osobu, ktorá hrá za nejakú postavu. Ak budete toto privilégium o nadávkach znevažovať bude pre vás vymyslené obmedzenie typu : vy jediný to máte zakázané.