Choď na obsah Choď na menu
 


http://lh5.ggpht.com/_vyZolJOJM3Y/R3iR2ApwH2I/AAAAAAAAKg4/jkpW4Bdlt78/hilary-duff-0805-05.jpg

Meno:Silvia Faith

Dátum narodenia: 9.4.1991

 

 * Vyšla z budovy, ktorá jej bola domovom celé štyri roky* Tak, a je po štúdiu* povedala si sama pre seba, mierne sa uškrnula a potomzrolovala odporúčanie do práce, zastrčila ho do batohu, ktorý mala na chrbte. Dnes ukončila svoje stredoškolské vzdelanie, nie že by boli jej vedomosti úplné, to nie. Boli iba mierne...nadpriemerné. preto dostala odporúčací list, aby si mohla nájsť prácu v laboratóriu. Univerzitu si nemohla dovoliť, školné za jeden semester by ju mohlo živiť na dva či tri roky. Preto sa rozhodla radšej pracovať, s jej mozgom, hádam by nemala mať problém nájsť si prácu. Rozhodne sa prejsť do Central Parku, hoci to nie je najbezpečnejšie mesto na zemi, zdá sa, že je aspoň bezpečné natoľko, aby si tam mohla uvedomiť všetko čo doteraz prežila. Žila vo svete, ktorý jej ponúkol množstvo možností, no ona sa nechopila ani jednej. Tento svet patril nadprirodzeným, aspoň jej sa to tak zdalo. Hoci zdedila dobrú pamäť, vysoké IQ a zdravý úsudok, toju neochráni pred nástrahami tohto sveta. Preto začala na sebe ako desaťročná pracovať, nie len že sa snažila svoje schopnosti, ako človeka zdokonaľovať, fyzicky aj psychicky bola v dobrej kondícií. Atletika či box boli športy, ktoré praktizovala, aj praktizuje až doteraz, musela sa predsa vedieť nejako ubrániť. Život plynul ďalej, tak ako plynie aj teraz. Pre niektorých pomaly, pre iných rýchlo, no vždy plynie i keď sa nám niekedy zdá, že by nemal. Plynul aj vtedy, keď sa rozhodla opustiť domov, aby mohla ísť študovať, plynul i vtedy, keď jej prišla zdravotnícka správa o tom, že jej otec mal srdcovú porážku. Plynul. Nikdy nezastavil. Aj ona sa musela pohýnať s časom. Začala sa zaujímať o to, prečo majú tzv. „nadľudia“ moc, ktorú iný nemajú. Pokusy, ktoré boli dosť nebezpečné na to aby usmrtili aj slona, skúšala na sebe, jednak nenávidela zabíjanie zviera a jednak, predsa to bol jej záujem nie?

http://cm1.theinsider.com/media/0/38/95/hilary-duff-fhm-magazine-photoshoot-5.0.0.0x0.660x863.jpeg

 

Stredná škola išla ľahko, tak ako by mala ísť, nebolo to žiadne prebíjanie sa životom. Vkráča konečne do parku, prepleteného lavičkami, ktoré sú však poväčšine obsadené. Pokračuje v ceste spomína si na svoje začiatky v škole. Najprv bolo to „obľúbené múdre“ dievča. Potom to však bol „geek“; „maniak“. Začala programovať počítačové programy, aby mohla platiť školné a byt, ktorý si prenajala. Neznášala školské internáty. Keď tam chcela pracovať, buď ju otravovali z domácimi úlohami alebo jednoducho nemohla mať pokoj aby si mohla robiť čo potrebovala. Aj keď robila veľa laboratórnej a počítačovej práce, stále mala dostatok pohybu, preto nikdy nestratila to čo sa naučila počas svojej mladosti.(xD)

 

http://lh5.ggpht.com/elaing.zhang/R04ZVpnsaLI/AAAAAAAAH3U/WyeOOTX9aZg/s800/el071128265.jpg

Ako kráča pozdĺž aleje stromov, chytí ju za srdce akási nostalgia, ktorú by najradšej odohnala preč. Zvykla si na to, že je chladná a nedostupná, že nepotrebuje priateľov, dištancovala sa od ľudí, ohradila sa neviditeľným múrom, nikto nevidel cez zábranu, ktorú pred seba postavila. Tým spravila škrt cez rozpočet, doslovne. Nemala nikoho kto by jej pomohol, nič ju však nemohlo zastaviť v tom aby pracovala ďalej. Nemala na výber. Pracovala akomohla, stíhala však všetko, peniaze však nestačili. Nevedela čo si má počať. Z posledných nápadov, jeden sa jej v hlave vynoril, nuž nebola to najlepšia myšlienka, nápad. Bola to iba slamka, klada, ktorej sa chytila na rozbúrenom mori aby sa zachránila. Začala tancovať v nočnom bare. Bolo to pod jej úroveň, zdalo sa jej to nechutné, pohľady nadržaných chlapov, obchytkávanie, nechcené narážky, ale aj keď bola táto práca nechutná, dobre si zarobila, nuž neostávalo jej nič iné ako ukrývať tento fakt pred svojimi spolužiakmi. Podarilo sa jej to. Nikto o tom nevedel, pokiaľ jej vedomosti siahali tak nie. A teraz, konečne, keď sa jej podarilo opustiť túto hnusnú inštitúciu zvanú škola, konečne sa jej hádam podarí zapojiť plnohodnotne do života. Aspoň v to dúfa. Zmluva v nočnom bare jej skončila, nechcela satam už nikdy viac vrátiť, chcela sa začať chovať rozumne, tak ako sa mladé slečny chovať majú. Počkajte, ona je mladá slečna na mizine. Jej prúd myšlienok prerušil príval kvapiek. Pozrela sa na čierne nebo a striaslo ju. Dobre vedela, že je tu jeseň. Obdobie, ktoré najviac milovala, avšak za slnečných dní, plných slnka a červených listov, hoci aj sivá obloha a dažďové kvapky v nej prebúdzali akési pocity. Tie chcela však potlačiť, zniesť zo sveta. Preto sa rozhodne vrátiť do svojho bytíku nad čínskou reštauráciou. *

http://files.nireblog.com/blogs4/perfectcuple/files/hilary-duff.jpg