Choď na obsah Choď na menu
 


http://www.recapist.com/files/images/heroes_l.jpg

 

 

Dostal si sa do samotnej sekcie registrácia.

Všetko poctivo prečítaj a vyplň, aby sme ťa nemuseli zbytočne kontaktovať kvôli nejakej "náhodnej chybe". Každý bod registrácie uveď do formulára pod týmto textom.

 

Čo uvedieš do formulára:

1. E-mail (taký, ktorý budeme môcť uviesť v sekcii Zabezpečená pošta, tam vás budú môcť ostatní hráči kontaktovať. Ak chcete, vytvorte si nový a trebárs mu dajte rovnaké meno, aké má vaša postava.)

2. Človek, alebo Hrdina?

3. Pohlavie

4. Národnosť (myslené – Černoch, Japonec, rus, Američan...)

5. Meno (nesmie pozostávať z viac ako dvoch slov – teda iba jedno meno a iba jedno priezvisko, uvedomte si, že tu ste ako v reálnom svete. Žiadna Maria-Antoinnet Veľká, ani mená, ktoré sú skôr zamerané na čarodejnícku RPG. Nekopírujte ani mená priamo zo seriálu –Nathan Petrelli a podobne -, či z iných filmov a seriálov. Ste originál, tak buďte originálny.

6. Vek (akýkoľvek, vážne...zase berte do úvahy, že budete hrať RPG a také polročné decko...neviem neviem.Tiež myslite nato, že máloktorý 15 tínedžer už môže byť prezidentom.)

7. Smer osobnosti (Zlý? Dobrý? Neutrálny?)

8. Pracovné zaradenie (mali ste už uvedený výber)

9. Schopnosť (mali ste už uvedený výber– schopnosti Hrdinov- (žiadne „schopnosti upíra“!) - ak si človek, tak uveď nejakú svoju charakteristickú vlastnosť, alebo niečo neobyčajné na tebe – fotogenická pamäť, psychologický mozog, atď.)

10. Avatar (odkaz/link na váš avatar, uveďte aj meno dotyčného na obrázku) (avatar by mal spĺňať dve podmienky:nieste žiadny elf ani upír a uvedomte si svoj vek.)(Šírka obrázka nech je menšia ako dĺžka ostatné upravíme :D)

11. Prečítali ste si pravidlá? (vážne)

12. Budete dodržiavať pravidlá?

13. Budete akceptovať druhých hráčov?

14. Budete ohľaduplný?

15. Odkiaľ/od koho ste sa o nás dozvedeli?

 

Predošlý krok                                                 The end, viac už nič nieje